TELEFON0 212 853 50 40
EMAILinfo@dirilistransport.com
ÇALIŞMA SAATLERİPzt - Cuma 8.00 - 19.00
0 212 853 50 40
hakkimizda

HAKKIMIZDA

Diriliş Transport 2006 yılında İstanbul'da kuruldu. İlk yıllarda Karayolu taşımacılığı ağırlıklı hizmet veren Diriliş Transport gümrükleme ve depolama hizmetleriyle entegre lojistik hizmetleri sunmaktadır. Uluslararası alanda özellikle Doğu Avrupa ülkeleri deneyimleri ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir. Elde ettiği Avrupa standartlarındaki hizmet anlayışıyla tüm sertifikasyonları tam olarak hizmet veren Diriliş Transport depolama ve gümrükleme hizmetlerinde de önemli kazanımlara sahiptir. 10 yılı aşkın sektörel deneyimi, Uluslararası alanda tanınan müşteri portföyüne sahip olan Diriliş Transport, araç filosunu maksimum 3 yaş sınırında tutarak hem verimlilik hemde çevreye duyarlı hizmet vermektedir.

misyonumuz

MİSYONUMUZ

Etiklere uygun davranarak projeyi doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylelikle sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

araç-filomuz

ARAÇ FİLOMUZ

Diriliş Transport tamamı EURO 5 ve EURO 6 çevreci araçlarla hizmet vermektedir. 50 Araçlık filosu ile tam donanımlı ve uzman personeli ile projelerinizi Avrupa standartlarında gerçekleştirilmesini sağlar.

SERTİFİKALARIMIZ

Diriliş Transport hem araçları hemde personeli eksiksiz belge ve sertifikalara sahiptir.
C2 belgesi

diriliş-c2-belge

Görev sahalarında gümrük mevzuatına hakim ve bölge dillerini konuşabilen deneyimli uzman persomelimizle hizmetinizdeyiz.

Araç parkımızda maksimum 3 yaşında yüksek donanımlı araçlar bulunmaktadır. EURO 6 motor ile daha ekonomik ve çevreci araçlar tercih etmekteyiz.

Avrupa'nın tümüne yayılmış olan hizmet ağımızla hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz.